GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ

Yaşar Elma

GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ

Barış Pınarı harekâtında dört siyasi parti lideri ve tüm Türkiye birlik, beraberlik içerisinde Mehmetçiğimizin yanında. Dış ülkelere karşıda geri adım atmayacağımız bilinmelidir.

9 Ekim saat 16: 00 başlatılan Barış Pınarı hareket emrini veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan muvaffakiyet diliyorum ve özellikle Mehmetçiğimize muvaffakiyet diliyorum dedi. Ayrıca Suriye’nin kuzeyinde PYD, PKK ve İşid terör örgütünün kökü kazınacaktır diyerek Mehmetçiğimize başarılar diledi.

Aynı şekil mecliste CHP, İyi Parti, MHP birlik beraberlik içerisinde olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olduklarını söylediler. Yalnız siyasi partiler değil tüm sivil toplum kurum ve kuruluşlar tam destek olduğunu açıklamıştır.

Bu Barış Pınarı harekâtı başladıktan sonra dış dünya ülkeleri özellikle Amerika bu operasyona karşı olduğunu ve her zamanda bazı yaptırımlar yaparak göz dağı vermeye çalışıyor. Ama nafile. Yalnız Amerika değil İspanya, Fransa, Mısır, İtalya, İngiltere, İsrail, Sudi Arabistan Türkiye ye karşı çıkmaktadır. Hele birde Filistin’e her konuda yardımcı oluyoruz ve her zamanda yanlarında olduğumuz halde Barış Pınarı Harekâtına karşı çıkmaktadır. Ama nafile tüm dünyada karşı çıksa vız gelir, tırıs gider. Bizim iman dolu göğsümüz ve serhattiniz var hangi çılgın zincir vuracak şaşarız. Biz kimseyi dinlemeyiz Allah’ın izniyle Barış Pınarı hareketinde Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi muvaffakiyete ulaşacağız.

Şunu herkes bilmeli bir Türkiye’miz var başka Türkiye yok. şu cennet vatanımıza sahip çıkalım bir olalım ve birlik olalım kim olursa olsun Amerika değil kendini bilmez Trup bile olsa bizimle baş gelemez. Biz Yüce Rabbimin Saadet şerbetinden içtik ve Peygamberimizin askerleriyiz. Ulu Önder Atatürk’ün evlatlarıyız. Bu bayrağın nasıl kazanıldığını biliyoruz bastığımız toprakların altında binlerce kefensiz şehitlerimiz ve atalarımız yatıyor. Biz o şehitlerimiz ve atalarımız için en önemlisi bayrağımız ve vatanımız için bu topraklara bekçilik yapıyoruz.

Bunu herkes bilsin biz geri adım atmayacağız ve terörün sonunu getireceğiz ve ülkemizde bulunan Suriyeli misafirlerimizi ülkelerine tekrar gönderip orada mutlu yaşamlarını sağlattıracağız.

Kim gelirse gelsin Amerika değil tüm dünya ülkeleri de gelse geri adım atmayacağız ve geriye çekilmeyeceğiz. Recep Erdoğan’ın yanındayız…

 

 

13.10.2019 (Yaşar Elma)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

AH ESKİ ZAMANLAR

OKULLARDA KAYIT PARASI ALINIYOR ÖĞRETMENLER KARA BORSAYA ÇIKTI

KINIYORUM

KARPUZ 2 TL SOĞAN 8 TL

SİYASET KIZIŞIYOR

CHP REYTİNGLER ÜST TAVANDA

NERDE HAREKET ORDA BEREKET

AK PARTİ İŞİ BİTİRDİ

DOĞAN SES GETİRDİ

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin