ODA VE BİRLİK EL ELE

ODA VE BİRLİK EL ELE

Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Türkman’a ziyaret gerçekleştirdi.  Ziyarette konuşan ZMO Şube Başkanı Deniz, “Geçmişte olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarda da el ele vereceğiz, projeler üreteceğiz. Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’ne ne görev düşüyorsa elimizi değil, gövdemizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.

Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret ederek, Olağan Genel Kurul’da yeniden başkanlığa seçilen Osman Türkman’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.  Ziyarete ilişkin konuşan Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz, “Geçmişte olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarda da el ele vereceğiz, projeler üreteceğiz. Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’ne ne görev düşüyorsa elimizi değil, gövdemizi taşın altına koymaya hazırız. Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanlığına yeniden seçilen Osman Türkman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni dönemde de başarılar diliyoruz. Yaptıkları çalışmaları her zaman takip ediyoruz. Meraların ıslahı, sulama projeleri, güneş paneli ile çalıştırılan sondaj kuyuları gibi alanlarda önemli ve gurur verici çalışmalar yaptıklarından dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

ODALAR VE BİRLİKLER BİRBİRİNİ TAMAMLAYAN KURUMLAR

Gaziantep Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Türkman ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Odalar ve birlikler birbirini tamamlayan kurumlardır. Bu birlikteliğimiz geçmişte olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir. Ziyaretlerinden dolayı Ziraat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Abdülkadir Deniz ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür ederiz. Odalar ve birlikler birbirini tamamlayan kurumlardır. Her zaman bir aradayız, çeşitli projelere ve çalışmalara imza atıyoruz. Bu birlikteliğimiz geçmişte olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir” dedi. (TÜLAY KARA)

20.03.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin