Bugün : 13 Şubat 2016 - Cumartesi

Dillere Destan Düğün

Dillere Destan Düğün
Eklenme Tarihi : 24 Nisan 2012 / 08:53
Kısa Bir Süre Önce Görkemli Bir Törenle Evliliğe Ilk Adımını Atan Mor Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kaplan Ile Ay Ailesinin Güzel Kızı Nilgün Ay, Muhteşem Bir Düğün Ile Dünya Evine Girdiler.

 

Şehit Kamil Kültür ve Kongre Merkezinde kıyılan nikâh törenine siyasetin önde gelen isimlerinden Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan başta olmak üzere, Şehitkâmil Kaymakamı Mehmet Aydın, Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkâmil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler, iş adamı Osman Demirci, Şems Gıda Genel Müdür Hakkı Harbalioğlu, Mobilya Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Kanat, çok sayıda bürokrat ve basın çalışanları katıldı. Törene katılanlar keyif dolu anlar yaşarken, Almer Organizasyo’nun muhteşem organizasyonu göz doldurdu.

MUHTEŞEM NİKÂH

Oldukça mutlu oldukları gözlenen Ömer-Nilgün çiftin nikâhını Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu kıyarken, çiftin nikâh şahitliklerini ise Milletvekili Mehmet Erdoğan, Şehitkâmil Kaymakamı Mehmet Aydın, Şehitkâmil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler, İş adamı Osman Demirci, Şems Gıda Genel Müdürü Hakkı Harbalioğlu, Mobilya Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Kanat, danışman Ali Babat yaptı. Dillere destan nikâh töreni ile hayatlarını birleştiren Ömer-Nilgün çiftinin heyecanlarını gözlerinden okunurken, masal gibi düğüne şahitlik yapan şahitler ise genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Unutulmaz bir gün yaşadıklarını dile getiren Ömer-Nilgün çifti mutluluklarını şöyle dile getirdi: ‘‘Hayatımızda yaşadığımız en güzel gündü. Ne bekledik ve hayal ettiysek hepsi gerçekleşti. Canımız kadar yakın arkadaşlarımız, dostlarımız ve ailelerimizi bu cennette ağırlamak inanılmaz bir keyifti. Bu an, bugüne kadar kurduğumuz tüm hayallerden, gördüğümüz tüm rüyalardan daha güzeldi.’’

Bu içerik 8090 kez okunmuş.

Henüz yorum yapılmamış.
İlgili haberler
Yukarı Geri Ana Sayfa

Kategoriler

Gaziantep Doğuş Gazetesi - Resmi İlanlar

Çok Okunanlar

Nöbetçi Eczaleler
Yol Durumu

Yazarlarımız

Tüm yazarlar
Yaşar ÖZEN
BİR DÖNEM BİTERKEN

Şans Oyunları

Tüm Sonuçlar